Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Bahçelievler Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Bahçelievler Mah. Nasıl Gidilir?

Bahçelievler Mahallesi, Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde yer almaktadır. Mahalleye ulaşmak için öncelikle Kastamonu il merkezinden Azdavay'a doğru yaklaşık 76 km mesafede bulunmaktadır. Azdavay ilçe merkezinden ise mahalleye ulaşmak için bazı alternatifler mevcuttur.

- Halk otobüsü: Azdavay ilçe merkezinden kalkan halk otobüsleriyle Bahçelievler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
- Taksi: Azdavay ilçe merkezinden taksiyle veya özel araçla Bahçelievler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.
- Özel araç: Kendi aracınızla Azdavay ilçe merkezinden karayolu üzerinden Bahçelievler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Mahallesi'nin tam konumunu öğrenmek için harita uygulamalarından faydalanabilirsiniz.

Kastamonu Azdavay Bahçelievler Mah. Nasıl Bir Yer?

Bahçelievler Mahallesi, Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde bulunan bir mahalledir. Mahalle genellikle konut alanlarından oluşmaktadır. Yerleşim yeri olarak sessiz ve sakin bir yerdir. Mahalle sınırları içinde marketler, restoranlar ve bakkallar bulunmaktadır. Geniş bir alana yayılmış olan mahallede, sokak aralarında yeşil alanlar bulunur. Mahalle halkı oldukça misafirperver ve samimi insanlardan oluşur. Mahalle, doğal güzellikleri ve temiz havasıyla dikkat çeker. Bahçelievler Mahallesi, Kastamonu'da yaşamak isteyenler için huzurlu bir yaşam alanı sunar.