Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Akçaçam Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Akçaçam Köyü Nasıl Gidilir?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı Akçaçam Köyü, Karadeniz'in çevresinde yer almaktadır. Köye ulaşım için öncelikle Kastamonu merkezden karayolu veya dolmuş seferleri ile Azdavay ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Azdavay ilçesinden ise talep doğrultusunda minibüs veya taksi gibi araçlarla köye ulaşım sağlanabilmektedir.

Alternatif olarak özel araç ile kendi yolculuğunuzu planlayabilirsiniz. Kastamonu merkezden Azdavay ilçesi yönüne doğru giderken, Zerzevan Tepesi'nden dönüş yapıp Hatice Hanım Mevkii'ne gelerek köye ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 50 kilometrelik bir yolculuk yapmanız gerekmektedir.

Kastamonu Azdavay Akçaçam Köyü Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı olan Akçaçam köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çekiyor. Doğal ormanlık alanlar, yaylalar ve çeşitli su kaynaklarına ev sahipliği yapan köy, özellikle doğa turizmi açısından önem taşıyor.

Köyde bulunan Akçaçam Şelalesi, ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi görüyor. Ayrıca köyde tarihi konaklar ve camiler de bulunuyor. Geleneksel el sanatları da burada yaygın, özellikle kadınların el emeği ile hazırladığı kilimler, halılar ve dokumalar satılıyor.

Akçaçam köyü yerleşim olarak da oldukça sakin bir yerleşim yeri. Köyde birkaç tane market ve bakkal mevcut, ancak büyük alışverişler için yakındaki Azdavay ilçesine gidilmesi gerekiyor.

Sonuç olarak, Akçaçam köyü doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile gezilecek bir yer olarak öne çıkıyor.