Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kars / Arpaçay / Tepeköy Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kars Arpaçay Tepeköy Köyü Nasıl Gidilir?

Kars Arpaçay Tepeköy Köyü'ne gitmek için öncelikle Kars şehir merkezinden Arpaçay ilçesine doğru yolculuk yapmanız gerekiyor. Arpaçay ilçesine, Kars şehir merkezinden dolmuşla veya özel araçla yaklaşık 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Arpaçay ilçesine vardıktan sonra Tepeköy Köyü'ne gitmek için ilçe merkezinden köye giden dolmuşları kullanabilirsiniz. Ayrıca özel araçla da Tepeköy Köyü'ne doğrudan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tepeköy Köyü, Arpaçay ilçesine yaklaşık 10 km uzaklıkta yer alıyor ve genellikle araçla ulaşım tercih ediliyor. Yol üzerinde Arpaçay'ın tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Kars Arpaçay Tepeköy Köyü Nasıl Bir Yer?

Arpaçay Tepeköy, Kars ilinin Arpaçay ilçesine bağlı bir köydür. Doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Köyde tarım ve hayvancılık yaygın olarak yapılmaktadır. Yörede süt ürünleri oldukça ünlüdür. Ayrıca köyde birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Köyde geleneksel mimari özelliklerin korunduğu evler, manastır, kiliseler ve tarihi köprüler bulunmaktadır. Bölgede yapılan doğa yürüyüşleri, dağcılık, avcılık ve fotoğrafçılık gibi aktiviteler de oldukça popülerdir.