Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kars / Arpaçay / Polatköy Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kars Arpaçay Polatköy Köyü Nasıl Gidilir?

Kars'ta bulunan Arpaçay Polatköy Köyü'ne gitmek için öncelikle Kars şehir merkezinden yaklaşık olarak 70 kilometre yol almanız gerekiyor. Daha sonra Arpaçay ilçesine ulaşmak için doğu yönünde hareket etmeniz gerekiyor.

Arpaçay ilçesine geldikten sonra, buradan yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulunan Polatköy'e gitmek için sırasıyla Kars-Arpaçay Karayolu'nu takip ederek, Polat Köy yol ayrımına kadar devam etmeniz gerekiyor.

Polat Köy yol ayrımından sonra yapmanız gereken, yaklaşık olarak 1 kilometre uzaklıkta bulunan köye doğru ilerlemek.

Arpaçay Polatköy Köyü'ne toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlamak isterseniz, Kars merkezde bulunan otogardan kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Kars Arpaçay Polatköy Köyü Nasıl Bir Yer?

Arpaçay Polatköy Köyü, Kars ilinin Arpaçay ilçesine bağlı bir köydür. Bölgenin dağlık bir alanda olması nedeniyle doğal güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Köyde tarım ve hayvancılık önemli geçim kaynakları arasındadır. Kırsal bir bölge olması nedeniyle geleneksel yaşam tarzı ve köy hayatı burada hala devam etmektedir. Ayrıca köyün yakınlarında bulunan Arpaçay Nehri, doğa yürüyüşleri ve piknik yapmak için güzel bir seçenek olarak değerlendirilebilir.