Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kars / Arpaçay / Gülyüzü Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kars Arpaçay Gülyüzü Köyü Nasıl Gidilir?

Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Gülyüzü köyüne ulaşmak için öncelikle Kars şehir merkezinden Arpaçay'a giden minibüslere veya özel araçlarla yola çıkabilirsiniz. Arpaçay'a ulaştıktan sonra ise Gülyüzü köyüne gitmek için köy dolmuşlarına veya taksi hizmetlerine binebilirsiniz. Yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk sonunda Gülyüzü köyüne ulaşabilirsiniz.

Kars Arpaçay Gülyüzü Köyü Nasıl Bir Yer?

Kars'ın Arpaçay ilçesinde yer alan Gülyüzü Köyü, sakin bir yaşam tarzına sahip olan bir köydür. Köyde tarım ve hayvancılık faaliyetleri ön planda yer almaktadır. Toprakları verimli olan köyde, özellikle patates, fasulye, arpa ve buğday gibi ürünler yetişmektedir. Köyde yaşayan insanlar genellikle çiftçilik ve hayvancılık yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar.

Gülyüzü Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla da dikkat çekmektedir. Köy çevresinde yer alan tepeler doğa yürüyüşleri için ideal bir alandır. Ayrıca köyde yer alan tarihi kilise, köyün geçmişine tanıklık etmek isteyenler için görülmeye değer bir yerdir.

Köyde konaklama için otel ya da pansiyon gibi tesisler bulunmamaktadır. Ancak aile yanında konaklama gibi seçenekler mevcuttur. Gülyüzü Köyü, sessiz ve huzurlu bir yaşam tarzını benimseyenler için ideal bir yer olabilir.