Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kars / Arpaçay / Doğruyol Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kars Arpaçay Doğruyol Köyü Nasıl Gidilir?

Arpaçay Doğruyol Köyü, Kars ilinin Selim ilçesine bağlı bir köydür. Köye gitmek için öncelikle Kars şehir merkezine ulaşmanız gerekmektedir. Kars şehir merkezine, karayolu ve havayolu ile ulaşabilirsiniz.

Kars şehir merkezinden köye ulaşmak içinse özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla seyahat etmeniz gerekmektedir.

Köye toplu taşıma aracı ile gidilecek ise, Kars merkezde bulunan Mimar Sinan Caddesi üzerindeki otogardan Selim yönüne giden minibüs veya otobüslere binerek Arpaçay Doğruyol Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Özel araçla gitmek isteyenler ise, Kars şehir merkezinden Selim ilçesi yönüne doğru hareket ederek, köye ayrılan yol ayrımından devam ederek köye ulaşabilirler.

Yolculuk mesafesi ve süresi hava koşullarına, trafiğe ve araç kullanımına göre değişebilir. Bu nedenle yolculuk yapmadan önce güncel hava durumu ve trafik koşullarını kontrol etmenizde yarar vardır.

Kars Arpaçay Doğruyol Köyü Nasıl Bir Yer?

Arpaçay Doğruyol köyü, Kars ilinin Arpaçay ilçesine bağlı bir köydür. Köy, Akbaba Dağı'nın yamaçlarında yer alır ve doğal güzellikleri ile ünlüdür.

Köyün nüfusu yaklaşık 300 civarındadır ve çoğunlukla tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadırlar. Köyde küçük bir market, bir cami ve bir okul bulunmaktadır. İklimi soğuk ve karasal özellik gösterir.

Arpaçay Doğruyol köyü, doğa yürüyüşleri, tarım ve hayvancılık gibi faaliyetleri tercih edenler için ideal bir yerdir. Ayrıca köyde bulunan doğal güzellikler arasında şelaleler, mağaralar ve yürüyüş parkurları yer almaktadır.