Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kars / Arpaçay / Bacıoğlu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kars Arpaçay Bacıoğlu Köyü Nasıl Gidilir?

Kars Arpaçay Bacıoğlu Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Kars şehir merkezinden kalkan dolmuş veya otobüslerle Arpaçay ilçesine gitmeniz gerekiyor. Arpaçay ilçesindeki otogardan ise yine dolmuş ya da özel araç kiralayarak Bacıoğlu Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Bacıoğlu Köyü, Arpaçay ilçesi merkezine yaklaşık 20 km mesafede yer almaktadır.ilersi.

Kars Arpaçay Bacıoğlu Köyü Nasıl Bir Yer?

Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Bacıoğlu köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile ziyaretçilerini kendine çeken bir yer. Kars'ın kırsal bölgesinde yer alan köy, yemyeşil yaylaları, dağları ve dere kenarları ile doğaseverler için cazip bir alternatif sunuyor.

Köyde tarihi dokusu da oldukça önemli. Köyün merkezinde yer alan tarihi Bacıoğlu Camii, köyün en önemli tarihi yapılarından biridir. Ayrıca köyde çeşitli dönemlere ait tarihi mezarlara ve kalıntılara da rastlamak mümkündür.

Bacıoğlu köyü, genel olarak tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bir yerleşim birimidir. Köyde üretilen tereyağı, peynir, bal ve çeşitli doğal ürünler ziyaretçiler tarafından oldukça seviliyor.

Bacıoğlu köyü, Kars'ın en önemli turistik yerlerinden biri olan Ani Harabeleri'ne yakın konumuyla da dikkat çekiyor. Ani Harabeleri, Kars'ın tarihi ve kültürel mirasını en iyi yansıtan yerlerden biridir.

Sonuç olarak, doğal ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeken Bacıoğlu köyü, tatilciler için sakin ve huzurlu bir kaçış noktası sunuyor.