Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Karaman / Ayrancı / Yarıkkuyu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Karaman Ayrancı Yarıkkuyu Köyü Nasıl Gidilir?

Karaman ilinin Ayrancı ilçesine bağlı Yarıkkuyu Köyü'ne gitmek için öncelikle Karaman şehir merkezinden kalkan minibüs veya otobüslerle Ayrancı'ya ulaşabilirsiniz. Ayrancı'dan da köye ulaşmak için özel araç veya taksi tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 20 km mesafedeki köy, Karaman il merkezine ise yaklaşık 80 km uzaklıkta yer almaktadır. Gidiş yolu Karle Toprak yolu olarak bilinmektedir.

Karaman Ayrancı Yarıkkuyu Köyü Nasıl Bir Yer?

Karaman Ayrancı ilçesi Yarıkkuyu köyü, doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir köydür. Genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşılır. Köydeki evler genellikle taştan yapılmıştır ve köyün geleneksel dokusunu yansıtır. Ayrıca köyde cami, okul ve küçük birkaç dükkan bulunmaktadır.

Köy, çevresindeki dağlık alanlar ve ormanlarla çevrilidir ve doğa yürüyüşleri için ideal bir yerdir. Ayrıca köyde bazı tarihi kalıntılar da bulunmaktadır. Yarıkkuyu köyü, sessiz ve sakin bir yaşam tarzı arayanlar için uygun bir yerdir.