Nakliyenin gideceği adresi seçin.

İstanbul / Avcılar / Tahtakale Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

İstanbul Avcılar Tahtakale Mah. Nasıl Gidilir?

İstanbul Avcılar Tahtakale Mahallesi'ne ulaşmak için çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.

- Toplu taşıma kullanarak gidilebilir: İstanbul'da toplu taşıma hizmetleri oldukça yaygın ve sık kullanılan bir seçenek. Avcılar Tahtakale Mahallesi'ne metro veya otobüsle ulaşmak mümkün.

Metro: İstanbul'da Marmaray ve Metrobüs hizmetleri bulunmaktadır. Avcılar'a gelen Marmaray ve Metrobüs hatlarından inildiğinde, Tahtakale Mahallesi'ne yürüme mesafesinde (yaklaşık 15-20 dakika yürüme mesafesinde) olacaksınız.

- Özel araç kullanarak gidilebilir: İstanbul Avcılar'dan Tahtakale Mahallesi'ne araçla gitmek oldukça kolaydır. Büyük şehirlerde olduğu gibi trafik yoğunluğu olabileceğinden, yoğun saatlerde yola çıkmadan önce trafik durumunu kontrol etmek ve alternatif yolları araştırmakta fayda var.

- Taksi kullanarak gidilebilir: İstanbul'da birçok taksi hizmeti bulunmaktadır. Tahtakale Mahallesi'ne gitmek için bir taksiye binmek, yoğun saatlerde trafik sıkışıklığı nedeniyle fazla zaman kaybedilmeyeceği için oldukça pratik bir seçenektir.

İstanbul Avcılar Tahtakale Mah. Nasıl Bir Yer?

İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesinin Tahtakale Mahallesi, diğer semtlere göre daha sakin ve huzurlu bir bölgedir. Tahtakale, Marmara Denizi kıyısında yer alması nedeniyle deniz manzaralı konutlara sahiptir.

Mahallede geniş yollar ve park alanları mevcuttur. Ayrıca, sosyal yaşama uygun pek çok kafe, restoran ve alışveriş merkezi de burada yer almaktadır.

Mahalledeki konutlar genel olarak modern ve lüks yapılar olup, konut fiyatları diğer semtlere göre biraz daha yüksektir.

Tahtakale Mahallesi'nin lokasyonu da oldukça avantajlıdır. İstanbul Havalimanı'na ve şehir merkezine ulaşımı kolaydır. Ayrıca E-5 ve TEM otoyollarına yakın olduğu için şehir içi ulaşımda da avantaj sağlamaktadır.