Nakliyenin gideceği adresi seçin.

İstanbul / Arnavutköy / Nenehatun Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

İstanbul Arnavutköy Nenehatun Mah. Nasıl Gidilir?

İstanbul Arnavutköy Nenehatun Mahallesi'ne gitmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

1. Toplu Taşıma
İETT otobüsleri: İstanbul'un her yerinden Nenehatun Mahallesi'ne gidebilen İETT otobüsleri bulunuyor. Özellikle 76C, 76A ve 76D hatları sık sık kullanılıyor.
Metrobüs: Metrobüs ile en yakın istasyon olan Hadımköy istasyonuna ulaşabilirsiniz. Buradan da yine 76C, 76A ve 76D otobüslerini kullanabilirsiniz.

2. Taksi veya Özel Araç
Nenehatun Mahallesi'ne taksi veya özel aracınızla da ulaşabilirsiniz. Eğer şehir dışından geliyorsanız, TEM otoyolundan İstanbul'a girdikten sonra Sultangazi gişelerinden çıkarak, Mahmutbey bağlantı yolunu takip edebilirsiniz. Buradan Hadımköy Caddesi'ne çıkarak Nenehatun Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy Nenehatun Mah. Nasıl Bir Yer?

Arnavutköy Nenehatun Mahallesi, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan bir mahalledir. Konumu itibarıyla İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olarak kabul edilir. Genellikle yerleşik halk tarafından tercih edilen bir bölgedir. Mahallede ihtiyacınız olabilecek tüm olanaklar mevcuttur. Eğitim, sağlık, alışveriş ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Ayrıca havası temiz ve sessiz bir bölgedir. Mahallenin cadde ve sokakları düzenli olarak temizlenmektedir. Mahallede yaşayan insanlar samimi ve yardımseverdir.