Nakliyenin gideceği adresi seçin.

İstanbul / Arnavutköy / İstiklal Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

İstanbul Arnavutköy İstiklal Mah. Nasıl Gidilir?

İstanbul Arnavutköy İstiklal Mahallesi'ne ulaşmak için şu seçenekleri kullanabilirsiniz:

1. Toplu ulaşım: İstanbul'da toplu ulaşım hizmeti oldukça gelişmiştir. İstiklal Mahallesi'ne Metrobüs, otobüs, dolmuş ve minibüslerle ulaşabilirsiniz. Arnavutköy'den kalkan 457 no'lu otobüs ve 418A no'lu minibüs, istikameti İstiklal Mahallesi'dir. Ayrıca, Arnavutköy İETT İstasyonu'ndan ve Hadımköy İstasyonu'ndan Metrobüsle İstiklal Mahallesi'ne kadar gidebilirsiniz.

2. Özel araç: İstiklal Mahallesi, İstanbul'un Avrupa yakasında, Arnavutköy ilçesinde yer almaktadır. Özel aracınızla sırasıyla E-5 otoyolu, Kurtköy-Akyazı Bağlantısı ve Şahintepe Bağlantısı rotasını takip ederek İstiklal Mahallesine ulaşabilirsiniz.

3. Taksi: İstiklal Mahallesi'ne taksiyle de ulaşabilirsiniz. Şoföre "Arnavutköy İstiklal Mahallesi" demeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Arnavutköy İstiklal Mah. Nasıl Bir Yer?

İstanbul Arnavutköy İstiklal Mahallesi, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Mahalle, ağırlıklı olarak konut ve ticari işletmelerden oluşmaktadır.

Mahallede çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler yapılan park ve bahçeler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, mahallede birçok market, restoran, kafe ve dükkanlar yer almaktadır.

Mahallede ulaşım imkanları oldukça gelişmiştir. Toplu taşıma araçları, otobüs ve minibüs seferleri mevcuttur. Aynı zamanda, mahalledeki sokaklar oldukça düzenlidir ve yürüyüş yapmak için güzel bir yerdir.

İstanbul Arnavutköy İstiklal Mahallesi, huzurlu ve güvenli bir yerdir. Mahalle sakinleri arasında dayanışma ve yardımlaşma kültürü oldukça yaygındır.