Nakliyenin gideceği adresi seçin.

İstanbul / Arnavutköy / Hastane Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

İstanbul Arnavutköy Hastane Mah. Nasıl Gidilir?

İstanbul Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne ulaşmak için öncelikle tercih edilen ulaşım aracına göre farklı seçenekler mevcuttur.

Toplu Taşıma İle Ulaşım:
- Metrobüs: Metrobüs hattı üzerinde Söğütlüçeşme-Avcılar seferini takiben "Hadımköy" durağına kadar gidilip, buradan otobüs veya dolmuş ile Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne ulaşım sağlanabilir.
- Otobüs: Şehir içi otobüs hatları arasında yer alan 76, 78, 79B, 79C, 79K, 79M, 79N, 79Z, 88Z, 449C, 502B numaralı hatları kullanarak hastane mahallesine ulaşabilirsiniz.
- Minibüs/Dolmuş: İstanbul'da minibüs/dolmuş halk arasında pek çok tercih edilmektedir. Arnavutköy merkezdeki minibüs/dolmuş duraklarından kalkan 828A, 828C, 828K, 828M, 851, 852, 880, 886B, 886M numaralı hatlarını kullanarak Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel Araç İle Ulaşım:
Özel araç ile Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne ulaşmak için Esenyurt'taki TEM otoyoluna veya Yenibosna'daki E5 otoyoluna bağlanarak, TEM otoyolu üzerinde "Hadımköy" çıkışından çıkarak, Arnavutköy yönünde ilerleyerek, "Domuzdere" köyü sapağından Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Taksi İle Ulaşım:
İstanbul taksileri Arnavutköy Hastane Mahallesi'ne ulaşım sağlamaktadır. Fakat trafik yoğunluğu sebebiyle taksiler bazen diğer seçeneklere göre daha fazla zaman almaktadır.

İstanbul Arnavutköy Hastane Mah. Nasıl Bir Yer?

İstanbul Arnavutköy Hastane Mahallesi, İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan bir yerleşim bölgesidir. Başta Arnavutköy Devlet Hastanesi olmak üzere birçok sağlık kuruluşuna ev sahipliği yapar.

Bölgede özellikle son yıllarda yapılan yeni konut projeleriyle birlikte nüfus hızla artmıştır. Mahallede yaşayanların büyük bir çoğunluğu orta ve üst gelir grubundandır.

Mahallede birçok market, restoran, kafe ve mağaza bulunmaktadır. Ayrıca, Arnavutköy Devlet Hastanesi'nin yanı sıra özel hastaneler ve sağlık merkezleri de mevcuttur.

Ulaşım açısından E5 ve TEM otoyollarına yakın konumdadır ve toplu taşıma araçları da oldukça yaygındır. Mahallede geniş yeşil alanlara da rastlanmaktadır ve bu alanlar hem spor yapmak hem de doğa ile iç içe olmak isteyenler için ideal bir tercih olabilir.