Nakliyenin gideceği adresi seçin.

İstanbul / Arnavutköy / Hadımköytoki Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

İstanbul Arnavutköy Hadımköytoki Mah. Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Hadımköytoki Mahallesi, İstanbul'un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen ulaşım yöntemleriyle Hadımköytöki Mahallesine ulaşabilirsiniz:

Otobüs:
İstanbul'da çeşitli noktalardan Hadımköytöki Mahallesi'ne ulaşan otobüs hatları bulunmaktadır. Bu hatlar arasında 47, 47E, 47V, 49E, 79C, 79K, 96H, 146E, 159A, MK20, ST529, TH1 ve TM17 sayılabilir. Konumunuza en uygun olan hatları araştırarak Hadımköytöki Mahallesine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs:
İstanbul'da Hadımköytöki Mahallesine minibüsler de hizmet vermektedir. Bu minibüsler ile Yenibosna, Bakırköy, Eminönü, Beşiktaş ve Taksim gibi merkezi noktalardan Hadımköytöki Mahallesine ulaşabilirsiniz.

Metro:
İstanbul'da Hadımköytöki Mahallesine metro hattı bulunmamaktadır.

Taksi:
İstanbul'da Hadımköytöki Mahallesine taksiyle de kolayca ulaşabilirsiniz. Ulaşımın yoğun olduğu saatlerde taksi ücretleri daha yüksek olabileceğinden, ulaşım öncesinde taksi ücretlerini öğrenmeniz önerilir.

İstanbul Arnavutköy Hadımköytoki Mah. Nasıl Bir Yer?

Arnavutköy Hadımköy Toki Mahallesi, İstanbul'un Arnavutköy ilçesine bağlı bir mahalledir. Konumu itibariyle İstanbul'un havaalanına ve TEM otoyoluna yakın bir bölgede yer almaktadır.

Mahallede genellikle modern apartmanlar ve konut binaları bulunmaktadır. Ayrıca bölgede parklar, oyun alanları, marketler, spor salonları ve kafeler gibi birçok sosyal imkânlar da mevcuttur.

Mahallenin ulaşımı oldukça rahattır. Toplu taşıma araçları ile şehir merkezine ulaşım kolaydır. Ayrıca İstanbul'un ana arterlerine yakın olması sayesinde özel araçla da kısa sürede ulaşım sağlanabilir.

Arnavutköy Hadımköy Toki Mahallesi, genellikle sessiz ve sakin bir yaşam alanı arayanların tercih ettiği bir bölgedir.