Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Isparta / Atabey / Penbeli Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Isparta Atabey Penbeli Köyü Nasıl Gidilir?

Isparta Atabey Penbeli Köyü'ne gitmek için öncelikle Isparta şehir merkezine ulaşmanız gerekiyor. Isparta şehir merkezinden köye araçla veya dolmuşla gitmek mümkün. Şehir merkezinden köye yaklaşık 30-40 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Köye kendi aracınızla gitmek isterseniz, Isparta şehir merkezinden Hacıyusuf köyü yönüne doğru ilerleyin. Hacıyusuf köyüne ulaştıktan sonra güneybatı yönünde devam ederek yaklaşık 6-7 km daha gidin. Bu şekilde Penbeli köyüne ulaşabilirsiniz.

Dolmuş ile gitmek isterseniz, Isparta şehir merkezinde bulunan Yeni Garaj'dan kalkan dolmuşları kullanabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 40 dakika sürüyor ve yolculuk ücreti ise 5-7 TL arasında değişiyor.

Isparta Atabey Penbeli Köyü Nasıl Bir Yer?

Isparta'nın Atabey ilçesinde bulunan Penbeli Köyü, doğal güzellikleri ile ünlü bir köydür. Köyde birçok tarihi yer bulunduğu gibi aynı zamanda şelaleleri, piknik alanları ve yürüyüş parkurları da mevcuttur.

Köyde tarım ve hayvancılık önemli bir geçim kaynağıdır. Özellikle kiraz ve elma üretimi oldukça yaygındır. Ayrıca köy halkı linyit madenlerinde çalışarak da geçimlerini sağlarlar.

Penbeli Köyü, temiz havası ve doğal güzellikleri ile şehir yaşantısından uzaklaşmak isteyenler için ideal bir yerdir. Ayrıca Akdeniz iklimi etkisi altında olduğu için yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir.

Köyde konaklama seçenekleri de mevcuttur. Huzurlu bir tatil için doğayla iç içe bir atmosfer arayanlar için Penbeli Köyü, mutlaka görülmeye değer bir yerdir.