Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Isparta / Atabey / Müftü Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Isparta Atabey Müftü Mah. Nasıl Gidilir?

Isparta Atabey Müftü Mahallesi'ne ulaşmak için öncelikle konumunuza göre en uygun ulaşım aracını seçmeniz gerekmektedir.

Araçla: Isparta şehir merkezinden Atabey Müftü Mahallesi'ne araçla gitmek için Örnek Sanayi Sitesi sapağından Milas Caddesi'ne çıkarak, 2. km'de sağa dönüp, Yenişehir Caddesi'ni takip edebilirsiniz. Mahalleye ulaşmak için ise Atabey yönüne devam ederek Üzümlü, Uras, Ardıçlı gibi yerleşim yerlerinden geçebilirsiniz. Yaklaşık 25-30 dakikada Atabey Müftü Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma: Isparta'dan Atabey Müftü Mahallesi'ne toplu taşıma kullanarak gitmek isterseniz, şehir içi otobüslerini kullanabilirsiniz. İlgili otobüsler, şehir merkezinden hareket ederek Atabey yönünde seyahat ediyor. Yaklaşık 45 dakika gibi bir sürede mahalleye ulaşabilirsiniz.

Isparta Atabey Müftü Mah. Nasıl Bir Yer?

Isparta Atabey Müftü Mahallesi, Isparta'nın Atabey ilçesinde yer alan bir mahalle olarak bilinir. Genellikle sakin bir bölge olarak tanımlanır ve geniş cadde ve sokakları, yeşil alanları, parkları ve bahçeleriyle dikkat çeker. Mahallede çoğunlukla iki katlı evler, apartmanlar ve konutlar yer alır. Mahalle sakinleri genellikle yerel kültüre ve geleneklere bağlıdır ve komşuluk ilişkileri oldukça sıcak ve samimidir. Ayrıca mahallede birçok çay ve kahvehane, market, kuaför ve kafe gibi yerel işletmeler bulunur.