Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Hatay / Arsuz / Kale Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Hatay Arsuz Kale Mah. Nasıl Gidilir?

Hatay Arsuz Kale Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Hatay iline ya da yakın bir ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra ise;

- Hatay şehir merkezinden: Hatay şehir merkezinden Arsuz Kale Mahallesi'ne gitmek için otobüsler veya özel araçlarla yaklaşık olarak 55 km yol kat etmeniz gerekmektedir.
- İskenderun'dan: İskenderun'dan Arsuz Kale Mahallesi'ne gitmek için yaklaşık 33 km yol kat etmeniz gerekmektedir. Buradan otobüsler veya özel araçlarla mahalleye ulaşabilirsiniz.
- Adana'dan: Adana'dan Arsuz Kale Mahallesi'ne gitmek için yaklaşık 150 km yol kat etmeniz gerekmektedir. Buradan otobüs veya özel araçlarla Hatay şehrini ardından da Arsuz Kale Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Arsuz Kale Mahallesi'ne ulaşmak için ise en uygun seçenek özel araç kullanımıdır. Ancak toplu taşıma araçları alternatif olarak kullanılabilir. Hatay il merkezinden Arsuz'a düzenli olarak otobüs seferleri yapılmaktadır.

Hatay Arsuz Kale Mah. Nasıl Bir Yer?

Hatay'ın Arsuz ilçesi, deniz ve doğanın iç içe geçtiği güzel bir yerleşim bölgesidir. İlçenin Kale Mahallesi, tarihi kale kalıntıları ve şirin evleriyle dikkat çekiyor. Dar sokakları, taş evleri, bahçeleri ve çiçekleri ile kendine özgü bir atmosfere sahip olan mahalle, aynı zamanda Hatay mutfağının da önemli bir yeridir. Mahallede yer alan restoranlar, otantik lezzetler sunmaktadır. Ayrıca, Kale Mahallesi'nin yakınlarında yer alan Arsuz sahili, turistik bir bölgedir ve yaz aylarında kalabalık olabilir. Sıcak yaz günlerinde denize girmek, plajlarda zaman geçirmek için ideal bir yerdir.