Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Hatay / Arsuz / Avcılarsuyu Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Hatay Arsuz Avcılarsuyu Mah. Nasıl Gidilir?

Hatay Arsuz Avcılarsuyu Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Antakya veya İskenderun'dan Arsuz ilçesi yönüne doğru yola çıkmanız gerekiyor. Daha sonra ise Arsuz ilçe merkezinden Avcılarsuyu Mahallesi'ne ulaşmak için yol istikameti olarak şehir merkezine doğru devam edip, ilçe belediyesi binası ve Polis Merkezi'nden sağa dönerek mahalleye giriş yapabilirsiniz. Alternatif olarak, Arsuz ilçe merkezinden çıkarken güney yönünde devam edip, Plajyolu Caddesi üzerinden de mahalleye ulaşabilirsiniz.

Hatay Arsuz Avcılarsuyu Mah. Nasıl Bir Yer?

Hatay ilinin Arsuz ilçesinde yer alan Avcılarsuyu Mahallesi, deniz kıyısında bulunmaktadır. Sahil şeridi boyunca uzanan mahalle, plajları ve deniz manzarası ile turistlerin uğrak yerlerinden biridir. Avcılarsuyu Mahallesi'nde birçok konaklama seçeneği bulunmaktadır. Mahalledeki restoran ve kafelerde, yerel lezzetlerin yanı sıra uluslararası mutfaklardan sunumlar da yapılmaktadır. Mahalle, bisiklet yolu ve yürüyüş parkurları ile de spor aktiviteleri yapmak isteyenler için ideal bir yerdir. Ayrıca Avcılarsuyu Mahallesi'nde bulunan antik kentler de ziyaret edilebilecek turistik yerler arasındadır.