Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Hatay / Arsuz / Arpagedik Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Hatay Arsuz Arpagedik Mah. Nasıl Gidilir?

Hatay ili, Arsuz ilçesi, Arpagedik Mahallesi'ne gitmek için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz:

1. Hatay şehir merkezinden Arsuz ilçesine otobüs veya minibüslerle ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak, kendi aracınızla da gidebilirsiniz.

2. Arsuz'a ulaştıktan sonra, Arpagedik Mahallesi'ne taksi veya minibüsle gitmek mümkündür. Taksiler ve minibüsler Arsuz merkezinde mevcuttur.

3. Arpagedik Mahallesi'ne gitmek istediğiniz taksi veya minibüs sürücüsüne belirtmeniz yeterli olacaktır. Genellikle, Arpagedik Mahallesi'ne giden araçlar Arsuz'dan çıkarak D-400 kara yolunu takip ediyorlar.

4. Arpagedik Mahallesi'ne varmak için Ana Arpagedik Caddesi veya Arpagüz Caddesi kullanılabilir.

Not: Arpagöz Mahallesi'ne gitmek isterseniz, yine aynı yolları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Hatay Arsuz Arpagedik Mah. Nasıl Bir Yer?

Hatay'ın Arsuz ilçesinin Arpagedik Mahallesi, geniş bir plajı ve turistik tesisleri olan bir bölgedir. Denize yakın konumu ile dikkat çeken mahallede, özellikle yaz aylarında yoğun bir turizm hareketliliği yaşanmaktadır. Sahilde yer alan kafeleri, restoranları, işletmeleri ile turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Ayrıca mahallede küçük bir balıkçı barınağı ve bölgenin özel ürünlerinin satıldığı pazarlar da bulunmaktadır. Konaklama için ise yazlık evler ve oteller tercih edilmektedir. Arpagedik Mahallesi, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de dikkat çeken bir bölgedir.