Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Hatay / Arsuz / Akçalı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Hatay Arsuz Akçalı Mah. Nasıl Gidilir?

Hatay'ın Arsuz ilçesinde bulunan Akçalı Mahallesi'ne ulaşmak için öncelikle Hatay merkezden Arsuz yönüne doğru ilerlemeniz gerekmektedir. İlçeye vardıktan sonra şehir merkezinde deniz kenarına paralel olarak ilerleyin. Sahil yolundan yaklaşık 6 km sonra Akçalı Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Eğer özel aracınız yoksa, Hatay merkezden Arsuz'a dolmuş veya belediye otobüsleriyle de ulaşabilirsiniz. Akçalı Mahallesi'ne ise dolmuş veya taksi ile gidilebilir.

Hatay Arsuz Akçalı Mah. Nasıl Bir Yer?

Arsuz Akçalı Mahallesi, Hatay ilinin Arsuz ilçesine bağlı bir mahalledir. Sahil şeridinde yer alan bu mahalle, Akdeniz'in güzel plajlarına ve doğal alanlarına yakın konumdadır. Deniz manzaralı evleri ve yazlık alanlarıyla bilinir. Mahallenin halkı genellikle tarım ve turizm sektöründe çalışır. Mahallede marketler, restoranlar ve kafeler gibi temel ihtiyaçları karşılayabileceğiniz yerler mevcuttur. Ayrıca, mahalle sakinleri için çocuk oyun alanları, spor sahaları ve yeşil alanları da mevcuttur.