Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Yukarıyeniceözbek Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Yukarıyeniceözbek Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye Ilıca'ya gitmek için öncelikle Erzurum'a ulaşmanız gerekiyor. Erzurum merkezden Aras Terminalinden ya da Erzurum Havalimanından taksi ya da özel araç kiralayarak Ilıca'ya ulaşabilirsiniz.

Ilıca'ya ulaştıktan sonra ise Yukarıyeniceözbek Köyüne araç kiralamadan toplu taşıma ile ulaşabilirsiniz. Ilıca mahallesi merkezindeki ana yolun üzerinden kalkan dolmuşlar ile Yukarıyeniceözbek Köyüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca, taksileri de tercih edebilirsiniz.

Köye ulaşırken yol üzerindeki tabelaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yaklaşık 15 kilometre mesafede olan Yukarıyeniceözbek Köyü'nü bulduğunuzda, köyde bulunan halkla konuşarak, konaklama ve diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Yukarıyeniceözbek Köyü Nasıl Bir Yer?

Yukarıyeniceözbek Köyü, Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı bir köydür. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve sosyal hayatının zengin olması ile bilinmektedir.

Köy, yeşil alanlar ve çevresindeki dağlarla çevrili olduğu için doğa turizmi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca köyde bulunan tarihi hamamlar, camiler ve çeşitli yapılar turistlerin de ilgisini çeker.

Köyün sosyal hayatı da oldukça aktiftir. Geleneksel düğünler, çeşitli organizasyonlar ve festivaller düzenlenmektedir. Ayrıca köyde bulunan koyun ve keçi sürüleri ile yapılan ürünler de turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sonuç olarak, Yukarıyeniceözbek Köyü doğal, tarihi ve sosyal açıdan oldukça zengin bir yerdir ve ziyaret etmeye değer bir yerdir.