Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Taşpınar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Taşpınar Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye (Ilıca) ilçesi Taşpınar köyüne gitmek için öncelikle Erzurum iline ulaşmanız gerekmektedir. Erzurum'a karayolu, demiryolu ve havayolu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Karayolu: Erzurum'a birçok şehirden otobüs, minibüs ve özel araçlarla ulaşabilirsiniz. İstanbul'dan Erzurum'a 1300 km, Ankara'dan 750 km, Trabzon'dan ise 250 km yol kat etmeniz gerekmektedir.

Demiryolu: TCDD'nin Doğu Ekspresi, Güneydoğu Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi gibi trenlerle Erzurum'a ulaşabilirsiniz.

Havayolu: Erzurum Havalimanı'na tarifeli uçuşlar yapılmakta olup, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi şehirlerden direkt uçuşlar bulunmaktadır.

Erzurum iline ulaştıktan sonra Taşpınar köyüne gitmek için ise ilçe merkezinde bulunan Taşpınar dolmuşları ile ulaşım sağlanmaktadır.

Erzurum Aziziye(ılıca) Taşpınar Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesi İlçesine bağlı Taşpınar köyü, doğal güzelliği ve tarihi yapılarıyla dikkat çeken bir yerleşim yeridir. Geniş otlakları, dereleri ve yaylaları ile çevrili köy, doğal bir güzellik sunuyor. Ayrıca köyde yaşayan yerel halkın geleneksel hayat tarzını sürdürmesi, köye ayrı bir özellik katıyor. Taşpınar köyü aynı zamanda Erzurum Havaalanı'nın yakınında yer alır ve burada konaklama seçenekleri de mevcuttur. Bu nedenle köy, bölgede turizm açısından da oldukça önemlidir.