Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Rizekent Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Rizekent Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye(ılıca) Rizekent Köyü’ne gitmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:

1. Özel araç ile: Erzurum ili Aziziye ilçesine geldikten sonra Karasu vadisinden 25 km sonra ilerleyerek Rizekent köyüne ulaşabilirsiniz.

2. Toplu taşıma araçları ile: Erzurum’dan Aziziye ilçesine belediye otobüsleriyle ulaşabilirsiniz. Daha sonra Aziziye ilçe merkezindeki minibüsler veya taksi ile Rizekent köyüne ulaşabilirsiniz.

3. Hava yolu ile: Erzurum Havalimanı'na uçuş gerçekleştirip, havalimanından taksi veya özel araç kiralayarak Rizekent köyüne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Not: Bu bilgiler 2022 itibari ile geçerli olup, değişiklik gösterebilir.

Erzurum Aziziye(ılıca) Rizekent Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum’un Aziziye ilçesinde bulunan İlçe merkezine 12 km uzaklıkta bulunan Rizekent Köyü, doğal güzellikleri ve dağ manzaraları ile ünlüdür. Köyün nüfusu genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan insanlardan oluşmaktadır. Yeşilin hakim olduğu bir doğası vardır. Köyün içinden geçen bir dere ve yakın çevresinde bulunan göletler doğa yürüyüşleri için ideal bir yerdir. Bölgeye özgü yemekleri de tadabilirsiniz. Ayrıca, tarihi kalıntıları keşfetmek için de uygundur ve bölgede göreceğiniz ilginç turistik yerler arasında Aziziye Tabyaları, Uzundere, Tortum Şelalesi gibi yerler sayılabilir.