Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Paşayurdu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Paşayurdu Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi İlçe Merkezine yaklaşık 25 km uzaklıkta olan Paşayurdu Köyü'ne gidebilmek için farklı yöntemler kullanılabilir. Bunlar şöyle sıralanabilir:

1) Özel araç: İlçe merkezinden kuzeybatı doğrultusunda yaklaşık 25 km uzaklıkta olan köye özel aracınızla ulaşabilirsiniz. İlçe merkezinde araç kiralama seçeneği de mevcut.

2) Toplu taşıma: Aziziye ilçesi merkezindeki otogardan, Paşayurdu Köyü'ne minibüs veya dolmuş seferleriyle ulaşabilirsiniz.

3) Taksi: İlçe merkezindeki taksi duraklarından taksi çağırarak da köye ulaşmak mümkün.

Yukarıda belirtilen seçeneklerle Paşayurdu Köyü'ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Paşayurdu Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un İlçesi Aziziye'nin Ilıca beldesi içerisinde yer alan Paşayurdu köyü, doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çekmektedir. Köy, Erzurum'un merkezine 21 km, Ilıca'ya ise 8 km uzaklıkta yer almaktadır.

Paşayurdu köyü'nün kendine özgü mimarisi ve tarihi dokusu, yöre halkı tarafından koruma altına alınmıştır. Köyde yer alan tarihi cami, hamam, çeşme ve köprü gibi yapılarda erken dönemlerin izleri görülebilmektedir.

Ayrıca köyün etrafı yeşil alanlarla çevrili olup, doğa yürüyüşleri ve trekking etkinlikleri için oldukça elverişlidir. Köyün doğal güzellikleri, tertemiz havası, şifalı kaplıcaları ve yöresel lezzetleri, ziyaretçileri kendine çekmektedir.

Paşayurdu köyü, Erzurum'un ve bölgenin turizm potansiyeli yüksek yerlerinden biridir. Yöresel kültür ve mimariye sahip olması, doğal güzelliklerinin yanı sıra; yerli ve yabancı turistleri de çekmektedir.