Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Ocak Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ocak Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye (Ilıca) Ocak Köyü'ne gitmek için öncelikle Erzurum şehrine ulaşmanız gerekiyor. Erzurum'a havayoluyla veya karayoluyla ulaşabilirsiniz.

Erzurum'dan Ocak Köyü'ne gitmek için ise iki seçeneğiniz var:

1) Toplu taşıma kullanarak: Erzurum Otogarı'ndan kalkan Aziziye/Ilıca dolmuşlarına binerek Ocak Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 1 saat süren bir yolculuk sonrasında Varvana Deresi üzerinde bulunan Ocak Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

2) Özel aracınızla: Erzurum'dan Ilıca'nın yönünde yaklaşık 15 km ilerledikten sonra Turistik Tesisler Kavşağı'nda sağa dönerek Varvana Deresi izlenerek Ocak Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 40 dakikalık bir yolculuk sonrasında köye varabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ocak Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesinde yer alan Ilıca köyü, doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. Köyde bulunan Ilıca Kaplıcaları, termal turizm açısından oldukça önemli bir yere sahip ve her yıl birçok turist tarafından ziyaret ediliyor.

Köy, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri bir arada sunuyor. Köy meydanında yer alan tarihi çınar ağacı, köyün en önemli simgelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca köyde başta Kaz Dağı olarak adlandırılan Kılıçkaya olmak üzere doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz birçok alan bulunuyor.

Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalı olduğu için geleneksel hayatı gözlemlemek mümkün. Yöreye özgü yemekleri tatmak isteyenler de köyde yerel lezzetlerin tadına bakabilirler.

Sonuç olarak, Ilıca köyü, doğal ve tarihi güzellikleriyle huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir yer olabilir.