Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Güllüce Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Güllüce Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi'ne bağlı olan Güllüce Köyü'ne gitmek için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz:

1. Özel araç: Erzurum şehir merkezinden yaklaşık 15 km uzaklıkta olan Güllüce Köyü'ne özel aracınızla Gitmek isterseniz, Aziziye Caddesi'nden hareket edip, İspir Yolu/ D100 karayolunu takip ederek köye ulaşabilirsiniz.

2. Toplu taşıma: Erzurum şehir merkezindeki otogardan, Aziziye ilçesindeki Güllüce Köyü'ne dolmuş ya da otobüsle ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Aziziye ilçe merkezindeki Ana terminal'den de minibüsler kalkmaktadır.

Alternatif olarak, bir taksiyle de köye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Güllüce Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Ilıca ilçesine bağlı Güllüce Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile ünlüdür. Köyün etrafı dağlarla çevrilidir ve yemyeşil doğası, kristal kaynak suyu, ormanları ve yaylaları ile dikkat çeker. Köyde konaklama imkanları da mevcuttur.

Güllüce Köyü aynı zamanda tarihi bir geçit yolunun üzerinde yer almaktadır ve tarihi yapıları ile de önemlidir. Köyün en önemli tarihi yapıları arasında Ulu Mosque, Hoca Ahmet Yesevi Türbesi, Hacı Ali Baba Türbesi, Güllüce Kervansarayı ve Gümüşhane Abdi Baba Türbesi yer almaktadır.

Köy aynı zamanda çok eski bir yerleşim yeri olduğundan, köyde birçok kültüre ait kalıntılar ve eserler de bulunmaktadır. Bu nedenle, tarihe ilgi duyan turistler için de önemli bir durak noktasıdır.

Güllüce Köyü, doğa ve tarih tutkunları için özellikle yaz aylarında ziyaret edilmesi gereken güzel bir köydür.