Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Gelinkaya Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Gelinkaya Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum'un Aziziye (İlçe) ilçesine bağlı Gelinkaya Köyü'ne gitmek için şu yolları kullanabilirsiniz:

Otobüs: Erzurum şehir merkezinden Gelinkaya Köyü'ne gitmek için önce Erzurum Otogarı'na gitmeniz gerekiyor. Buradan Aziziye ilçesine gidecek olan otobüslere binerek Köy'e gidebilirsiniz.

Araç: Eğer kendi aracınızla gitmek isterseniz, Erzurum şehir merkezinden Aziziye ilçesine giden yolcuları alabilirsiniz. Ardından Aziziye ilçe merkezinden köyün bulunduğu bölgeye ulaşabilirsiniz.

Taksi: Erzurum şehir merkezinden taksi ile de Köy'e ulaşabilirsiniz. Ancak bu seçenek diğer seçeneklerden daha pahalı olabiliyor.

Erzurum Aziziye(ılıca) Gelinkaya Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı İlçe merkezine yaklaşık 16 km uzaklıkta bulunan Gelinkaya köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çekmektedir. Köy, yemyeşil ormanları, yaylaları, dereleri ve gölleriyle doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Ayrıca Köydeki tarihi eserler de ziyaretçiler için ilgi çekici bir yolculuk sunar. Gelinkaya Köyündeki evler ahşap mimari tarzıyla inşa edilmiş olup, çevreleri taş duvarlarla çevrelenmiştir. Köyde ayrıca hayvancılık ve tarım yapılmaktadır, özellikle az sayıda arıcılık yapılmaktadır. Yaylaya giden kırsal yollarda kahve molaları, İlçemiz ünlu lezzetleri olan lokma pilavı gibi mola verilebilecek yerler mevcuttur. Köyde, yerli ve yabancı turistlerin konaklayabileceği pansiyonlar ve oteller de bulunmaktadır.