Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Ferah Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ferah Mah. Nasıl Gidilir?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı İlçe Merkezi olan Ilıca Ferah Mahallesi'ne gitmek için şu seçeneklerden birini kullanabilirsiniz:

1. Otobüs: Erzurum'dan Aziziye'ye düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Aziziye ilçe merkezine ulaştıktan sonra Ilıca Ferah Mahallesi'ne minibüs ya da taksi kullanarak ulaşabilirsiniz.

2. Özel araç: Erzurum'dan Aziziye'ye ulaştıktan sonra Ilıca Ferah Mahallesi'ne doğru yola çıkabilirsiniz. İlçe merkezindeki tabelalardan ve yerel halktan yardım alabilirsiniz.

3. Taksi: Erzurum'dan Aziziye ilçe merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Daha sonra taksiyle Ilıca Ferah Mahallesi'ne gitmeniz mümkündür.

4. Araba kiralama: Erzurum Havalimanı'nda bir araç kiralayarak Aziziye ilçesine doğru yola çıkabilirsiniz. Daha sonra ilçe merkezindeki tabelalardan ve yerel halktan yardım alarak Ilıca Ferah Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ferah Mah. Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesinde bulunan Ferah Mahalle'si, şehrin merkezine yakın konumu ve gelişmiş mimarisi ile dikkat çeken bir yerdir. Mahalle, modern konutlardan oluşmaktadır ve çevresinde birçok alışveriş merkezi, market, kafe ve restoran bulunmaktadır. Ayrıca, mahalle yakınında Uludağ Üniversitesi Erzurum Meslek Yüksek Okulu gibi eğitim kurumları da mevcuttur. Ferah Mahallesi, geniş sokakları, yeşil alanları ve temiz çevresi ile yaşanabilecek güzel bir yerdir.