Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Eskipolat Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Eskipolat Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye (Ilıca) Eskipolat Köyü'ne yapacağınız yolculuk için öncelikle Erzurum şehir merkezine ulaşmanız gerekmektedir. Erzurum'a, havayolu, karayolu veya demiryolu gibi farklı ulaşım seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Erzurum şehir merkezinden Ilıca'ya gitmek için birkaç seçeneğiniz var:

1. Kendi özel aracınızla gitmek isterseniz, Erzurum şehir merkezinden Ilıca'ya 15 km uzaklıkta olan Eskipolat Köyü'ne gidebilirsiniz.

2. Toplu taşıma kullanarak gitmek isterseniz, Erzurum şehir merkezinden Ilıca'ya minibüslerle ulaşabilirsiniz. Minibüslerle Eskipolat Köyü'ne de ulaşabilirsiniz.

3. Taksi veya özel araç kiralama gibi seçeneklerle de Ilıca'ya gitmek mümkündür.

Özetle, Erzurum Aziziye (Ilıca) Eskipolat Köyü'ne gitmek için öncelikle Erzurum'a ulaşmanız gerekiyor. Daha sonra kendi aracınızı kullanarak veya toplu taşıma araçlarını kullanarak Ilıca'ya ve Eskipolat Köyü'ne kolayca ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Eskipolat Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı olan Eskipolat köyü, dağlık bir alanda yer almaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve geleneksel yaşam tarzı ile dikkat çeken bir köydür. Köyün çevresi ormanlarla kaplı olup, köy içindeki evler ahşap ve taş yapılarla örülmüştür.

Köyde tarım ve hayvancılık önemli geçim kaynaklarıdır. Özellikle hayvancılık, yöre halkının asıl geçim kaynağıdır. Köyde kıl çadırlarda yaşayan göçerler de bulunmaktadır.

Eskipolat köyü, tarihi yapılarıyla da önemlidir. Köyde yer alan ve Osmanlı dönemine ait olan Seyyid Battal Gazi Türbesi, köyün en önemli tarihi yapısıdır. Ayrıca köydeki camiler ve kiliseler de ilgi çekicidir.

Köyde turistler için konaklama imkanları da mevcuttur. Yöresel tatları deneyebileceğiniz restoranlar ve kafeler de bulunmaktadır. Eskipolat köyü, doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir tatil için tercih edilebilir.