Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Demirgeçit Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Demirgeçit Mah. Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi'ne bağlı Ilıca Demirgeçit Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Erzurum merkezden ilçe otobüsleri veya dolmuşlarına binmek gerekiyor. Aziziye'ye ulaştıktan sonra Demirgeçit Mahallesi'ne gitmek için taksi ya da dolmuş kullanılabilir. Mahallede bulunan adreslere gitmek için ise, yerel halktan yardım alınabilir.

Erzurum Aziziye(ılıca) Demirgeçit Mah. Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesinde bulunan Ilıca Demirgeçit Mahallesi, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir bölgedir. Mahallede bulunan Ilıca Kaplıcaları, ülkenin en önemli termal turizm merkezlerinden biridir.

Mahallede aynı zamanda tarihi Sütçü İmam Camii ve Şehitler Anıtı gibi önemli turistik yerler de bulunmaktadır. Ayrıca, doğal güzellikleri ve zengin flora ve fauna varlığıyla da dikkat çeken bir bölgedir.

Ilıca Demirgeçit Mahallesi, geleneksel Erzurum evleri ve sokaklarıyla da öne çıkmaktadır. Mahalledeki yerel pazarlar, restoranlar ve kafeler de ziyaretçilere yöresel lezzetler sunmaktadır.

Kısacası, Ilıca Demirgeçit Mahallesi, doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle turizm açısından önemli bir bölgedir.