Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Çamlıca Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Çamlıca Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi'ne bağlı Çamlıca Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Erzurum merkezden kalkan minibüsler, dolmuşlar veya özel araçlar kullanabilirsiniz.

Minibüs ve dolmuşlar: Erzurum'dan Aziziye'ye giden minibüs ve dolmuşlara binebilirsiniz. Aziziye'den de Çamlıca Köyü'ne kadar minibüs veya dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.

Özel araç: Kendi özel aracınızla da Erzurum'dan Aziziye'ye gittikten sonra Çamlıca köyüne ulaşabilirsiniz. Aziziye'den kalkan güzergahlar arasında Çamlıca Köyü de bulunuyor ve yol güzergahı üzerinde işaretler bulunmaktadır.

Not: Araçsız ve toplu taşıma olmayan durumlarda, taksi veya araç kiralama seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Çamlıca Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı olan Çamlıca köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve yayla turizmi açısından oldukça zengin bir yerdir.

Köyün en önemli doğal güzelliklerinden biri, Tohma Vadisi'dir. Bu vadi, beyaz örtüsü ile kışın hayranlık uyandıran bir manzara sunarken, yaz aylarında da yayla turizmi açısından önemlidir.

Köyde yer alan tarihi cami ve çeşmeler de ziyaret edilebilecek yerler arasındadır. Ayrıca, köyde bulunan meşhur Çamlıca kaplıcaları da sağlık turizmi açısından oldukça önemlidir.

Köyün yerleşim yeri, doğal güzellikleri ile iç içe olduğundan, sessiz ve sakin bir atmosfere sahiptir. Bu nedenle, doğa ile iç içe bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yerdir.