Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Bingöze Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Bingöze Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi'ne bağlı Ilıca bölgesinde yer alan Bingöze Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Erzurum şehir merkezinden kalkan minibüslerle Aziziye'ye veya Ilıca'ya geçiş yapılabilir.

Aziziye veya Ilıca'dan Köprüköy yönünde yaklaşık 20 km ilerlendiğinde, Bingöze Köyü yol ayrımı karşınıza çıkacaktır ve burada sağa dönerek köye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca özel araçla geliyorsanız, Erzurum şehir merkezinden Yakutiye ilçesi üzerinden Köprüköy yoluna çıkarak yaklaşık 30 km ilerlediğinizde Bingöze Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Bingöze Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı olan İlçe merkezine 10 km uzaklıkta yer alan Bingöze köyü, doğal güzellikleri ve muhteşem manzaralarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Köyde yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile geçimini sağlayan halk, geleneksel yaşam tarzlarını sürdürmektedir. Köyde bulunan tarihi yapılardan bazıları olan camiler ve kiliseler de turistlerin ilgisini çekmektedir.

Köyün en dikkat çeken özelliği ise doğal kaynak sularıdır. Çevresinde bulunan termal kaynak suları, çeşitli hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Ayrıca, köyün çevresinde bulunan yemyeşil ormanlar, doğa yürüyüşleri ve piknik yapmak için ideal yerlerdir.

Bingöze köyü, doğal güzellikleri ve sıcakkanlı insanları ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.