Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Bilalihabeş Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Bilalihabeş Mah. Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye İlçesi Bilalihabeş Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Erzurum şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri veya dolmuşlar kullanılabilir. Ayrıca şehir merkezinden özel araçla da Yakutiye yönüne gidilerek Aziziye ilçesine ulaşabilirsiniz. İlçeye ulaştıktan sonra da Bilalihabeş Mahallesi'ne yerel minibüsler ve dolmuşlarla kolaylıkla gidilebilir. Ayrıca, navigasyon uygulamaları da size yönlendirme yaparak mahalleye kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayabilir.

Erzurum Aziziye(ılıca) Bilalihabeş Mah. Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesinde yer alan Ilıca mahallesi, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve sağlıklı termal suları ile ünlüdür. Bilalihabeş mahallesi ise bu ilçenin en büyük mahallelerinden biridir. Konum itibariyle merkeze yakın olan mahalle, yaşam standartları ve altyapısı ile oldukça gelişmiştir.

Mahallede birçok market, restoran, kafe, otel gibi işletmeler bulunmaktadır. Ayrıca parklar, spor alanları ve sosyal tesisler de mevcuttur. Bilalihabeş mahallesinde bulunan tarihi evler ise mahallenin tarihi dokusunu korumaktadır.

Mahallenin en önemli özelliklerinden biri ise termal kaynaklarıdır. İlçede bulunan Ilıca kaplıcaları, cilt rahatsızlıkları, kas ve eklem ağrıları gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir.

Bilalihabeş mahallesi, Erzurum'un modern yüzünü yansıtan, gelişmiş bir yaşam alanıdır.