Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Alaca Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Alaca Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aziziye ilçesinde bulunan Alaca Köyü'ne gitmek için öncelikle Erzurum şehir merkezinden yola çıkılır. Daha sonra Erzurum-Aziziye yolu takip edilerek Aziziye'ye ulaşılır.

Aziziye'den Alaca Köyü'ne gitmek için ise Aziziye ilçe merkezinden çıkılarak Alaca Köyü yönünde ilerlenir. Yaklaşık olarak 7 kilometre sonra Alaca Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Alaca Köyü'ne ulaşım için toplu taşıma aracı bulunmamaktadır, bu nedenle araç kiralayabilir veya özel aracınızla seyahat edebilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Alaca Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesinde bulunan Alaca köyü, doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Köy, dağlık bir araziye sahiptir ve çevresindeki dağlar görülmeye değerdir. Ayrıca, çok sayıda yayla ve otlak bulunmaktadır.

Köyde, geleneksel Erzurum evlerine benzer evler bulunur. Yerel halk, tarım ve hayvancılıkla uğraşır ve yöresel lezzetler sunar. Köyde bulunan termal suların sağlık açısından faydaları olduğuna inanılmaktadır.

Alaca köyü, doğa yürüyüşleri, kampçılık, tırmanma gibi açık hava aktiviteleri için ideal bir yerdir. Ayrıca, köyde bulunan termal otellerde konaklama imkanı da vardır.

Köy, Erzurum il merkezine yaklaşık 30 km mesafededir ve ulaşım kolaydır. Alaca köyü, doğa ve kamp severler için harika bir kaçış noktasıdır.