Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aziziye(ılıca) / Ağcakent Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ağcakent Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı Ağcakent Köyü'ne gitmek için öncelikle Erzurum şehir merkezine ulaşmanız gerekiyor. Erzurum'a farklı şehirlerden otobüs veya uçakla ulaşım sağlanabilir.

Erzurum şehir merkezinden Ağcakent Köyü'ne ulaşmak içinse önce Aziziye ilçe merkezine giden bir araç bulmanız gerekiyor. Aziziye ilçe merkezinden Ağcakent Köyü'ne minibüs veya taksi ile ulaşım mümkündür.

Alternatif olarak özel araçla Erzurum'dan Ağcakent Köyü'ne gitmek isteyenler için, Erzurum şehir merkezinden Aşkale yönüne doğru ilerleyip, Ağcakent Köyü sapağından Ağcakent Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, navigasyon cihazı veya harita uygulamaları kullanarak da Ağcakent Köyü'ne nasıl gidebileceğinizi kolayca bulabilirsiniz.

Erzurum Aziziye(ılıca) Ağcakent Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aziziye ilçesine bağlı İlçe merkezine 7 km uzaklıkta bulunan Ağcakent köyü, huzurlu bir yaşam alanı sunar. İlçe merkezinden köye ulaşım oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir.

Köyde doğal güzellikler ve tarihi yapılar bir arada bulunur. Özellikle ünlü tarihi yerlerinden olan Yedi Kilise'ye çok yakındır. Ayrıca köyde, doğal kaynakları sayesinde sıcak su kaplıcaları da yer alır.

Köy halkının büyük çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Bu sebeple köyde doğal ve organik ürünlerin yaygın olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca köyde misafirler için pansiyon ve çadır kamp alanları da mevcuttur. Köyde, misafirlere geleneksel yöresel yemekler sunulur ve köy halkı samimi bir şekilde misafirperverliğiyle tanınır.

Sonuç olarak Ağcakent köyü, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle huzur dolu bir tatil geçirmek için tercih edilebilecek güzel bir köydür.