Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Yeşilova Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Yeşilova Mah. Nasıl Gidilir?

Erzurum Aşkale ilçesinde bulunan Yeşilova Mahallesi’ne gitmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

Uçak ile gidiş:

Erzurum havaalanına iniş yaptıktan sonra buradan Yeşilova Mahallesi’ne gitmek için araç kiralama veya taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Karayolu ile gidiş:

Erzurum il merkezi veya yakın illerden kendi aracınızla veya otobüs ile Erzurum’a giderek oradan Aşkale ilçesine ulaşabilirsiniz. Erzurum merkezden Aşkale’ye yaklaşık 60 km mesafededir. Aşkale’ye ulaştıktan sonra Yeşilova Mahallesi’ne gitmek için taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Toplu taşıma ile gidiş:

Erzurum il merkezinden Aşkale’ye ulaşmak için düzenli olarak otobüs seferleri düzenlenmektedir. Otobüslerle Aşkale’ye ulaştıktan sonra Yeşilova Mahallesi’ne gitmek için taksi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Erzurum Aşkale Yeşilova Mah. Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Yeşilova Mahallesi, doğal güzellikleriyle ünlü bir yerleşim yeridir. Bölge genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan insanların yaşadığı bir yerleşimdir.

Mahallede çevresi çam ormanlarıyla kaplı birçok tepenin olması, doğa yürüyüşleri ve piknik yapma gibi aktiviteler için uygun bir ortam sunar. Yeşilova Mahallesi'nin en önemli özelliklerinden biri de kendine özgü gelenekleri ve kültürüdür.

Özellikle her yıl düzenlenen "Yeşilova Yayla Şenlikleri" bölgenin en önemli etkinliklerinden biridir. Ziyaretçilere yöresel yemekler, oyunlar ve müzikler sunan bu şenlikler, bölge halkının bir araya gelip eğlenmelerini ve kaynaşmalarını sağlar.

Yeşilova Mahallesi, Erzurum şehir merkezine yaklaşık 67 km uzaklıkta yer almaktadır. Bölgeye Erzurum'dan veya diğer şehirlerden kara yoluyla ulaşım sağlanabilir.