Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Yeniköyçiftlik Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Yeniköyçiftlik Mah. Nasıl Gidilir?

Erzurum Aşkale ilçesine 14 km uzaklıkta bulunan Yeniköyçiftlik Mahallesi'ne ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:

1. Otomobil / Taksi: Erzurum şehir merkezinden Yeniköyçiftlik Mahallesi'ne özel aracınızla veya taksi ile ulaşabilirsiniz. Erzurum-Çat yolu üzerinde yer alan Yeniköyçiftlik Mahallesi, Erzurum'un doğusunda ve Şenkaya ilçesine yakın bir bölgede bulunmaktadır.

2. Toplu Taşıma: Aşkale-Erzurum arasında çalışan dolmuş ve otobüslerle Yeniköyçiftlik Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Erzurum Çat yolunda bulunan Çat Durağı'ndan kalkan dolmuşlarla Yeniköyçiftlik Mahallesi'ne ulaşmak mümkündür.

3. Özel Transfer Hizmetleri: Erzurum havalimanından özel transfer hizmetleri aracılığıyla Yeniköyçiftlik Mahallesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz. Rezervasyon yaptırarak bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Erzurum Aşkale Yeniköyçiftlik Mah. Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesi Yeniköyçiftlik Mahallesi, yeşil doğası ve doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Sessiz ve sakin bir yaşam alanı olan Yeniköyçiftlik Mahallesi, yöre halkının geleneksel yaşam tarzını sürdürdükleri bir yerleşim bölgesidir.

Mahallede genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşılır. Aynı zamanda yöresel yemeklerin tadına bakabilir ve doğal ürünlerin satıldığı yerel pazarları gezebilirsiniz. Mahallede konaklama imkanları da bulunmaktadır.

Erzurum Aşkale Yeniköyçiftlik Mahallesi, doğa ile iç içe bir tatil yapmak isteyenler ve sakin bir yaşam arayanlar için ideal bir seçenektir.