Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Karasu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Karasu Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aşkale İlçesi'nde bulunan Karasu Köyü'ne gitmek için aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

1. Özel Araç: Özel aracınızla Aşkale İlçesi'ne geldikten sonra, Karasu Köyü'ne giden yolu takip edebilirsiniz. Yol asfalt olduğu için herhangi bir sorun yaşamadan kolayca ulaşabilirsiniz.

2. Toplu Taşıma: Erzurum şehirlerarası otobüs terminalinden kalkan Aşkale ilçesi minibüslerine binebilirsiniz. Minibüslerin sıklığına göre 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Aşkale ilçe merkezinden de köye giden dolmuşlar bulunmaktadır.

3. Taksi: Erzurum şehir merkezinden veya havaalanından taksi kiralayarak Karasu Köyü'ne gidebilirsiniz. Ancak bu seçenek diğerlerine göre fiyat olarak daha pahalıya mal olabilir.

Erzurum Aşkale Karasu Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesinde yer alan Karasu Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi mirası ile dikkat çeken bir yerdir. Köyün nüfusu oldukça azdır ve genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşılır.

Köyün doğal güzellikleri arasında yeşil ormanlar, yemyeşil yaylalar, dere ve çayırlar yer alır. Ayrıca köyün yakınında yer alan Kargapazarı Yaylası ve Kartalkaya Kayak Merkezi gibi turistik yerlere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Tarihi mirasıyla da ön plana çıkan Karasu Köyü, Osmanlı döneminden kalma tarihi yapıları ile ziyaretçilerini ağırlar. Köyde yer alan tarihi camiler, çeşmeler, konaklar ve hamamlar, ziyaretçilere tarihi bir yolculuk yaşatır.

Kısacası, Karasu Köyü doğal ve tarihi güzellikleri ile ziyaretçilerine huzurlu ve keyifli bir tatil imkanı sunar.