Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Karahasan Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Karahasan Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Karahasan köyüne gitmek için öncelikle Erzurum'a ulaşmanız gerekiyor. Erzurum şehir merkezinden Karahasan köyüne giden dolmuş ve otobüs seferleri bulunmaktadır.

Erzurum Havaalanı'ndan Karahasan köyüne gitmek isterseniz, havaalanından şehir merkezine otobüs veya taksi ile ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden Karahasan köyüne gidilebilecek dolmuş ve otobüs seferleri bulunmaktadır.

Ayrıca kendi aracınızla da Erzurum'dan Karahasan köyüne gidebilirsiniz. Erzurum-Horasan karayolu üzerinden Aşkale'ye doğru ilerleyerek Karahasan köyüne ulaşabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Erzurum Aşkale Karahasan Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Karahasan köyü, doğal güzellikleri ve tarihi değerleriyle bilinmektedir.

Köyde bulunan tarihi mekânlar arasında, 12. yüzyılda inşa edilen ve Selçuklu mimarisinin özelliklerini taşıyan Karahasan Kümbeti yer almaktadır. Ayrıca köyde, yaklaşık 600 yıllık olduğu tahmin edilen tarihi bir cami de ziyaret edilebilir.

Köyün doğal güzellikleri ise tamamen kendine has bir özelliğe sahiptir. Ormanlık alanlarla çevrili olan köy, doğal yaşamı ve yaban hayatı açısından oldukça zengindir. Ayrıca köyde bulunan Gölyurt Kaplıcaları, yer altı kaynak sularıyla beslenmekte ve şifalı suları ile ziyaretçileri kendine çekmektedir.

Karahasan köyü, Erzurum'un doğal ve tarihi güzelliklerini keşfetmek isteyenler için ideal bir yerdir.