Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Düzyurt Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Düzyurt Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aşkale ilçesine bağlı Düzyurt Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Erzurum şehir merkezinden Aşkale yönüne doğru ilerlemelisiniz. Aşkale ilçesine geldikten sonra yine Düzyurt Köyü tabelalarını takip ederek yaklaşık 10-15 dakika sürecek bir yolculuk ile köye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Erzurum şehir merkezinden Aşkale ilçesine giden dolmuş veya otobüsler de bulunmaktadır. Bu araçlara binerek Aşkale ilçesine kadar ulaşabilir ve buradan da köyün bulunduğu bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Erzurum Aşkale Düzyurt Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Düzyurt köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çekiyor. Köy, Erzurum merkeze yaklaşık 70 km uzaklıkta bulunuyor.

Düzyurt köyü, yeşilin her tonunu barındıran doğal güzellikleriyle ünlüdür. Kışın kardan adeta beyaza bürünen köyde, ilkbahar ve yaz aylarında gölgesinde serinleyebileceğiniz agaçlarla dolu bahçeler ve yaylalar bulunur.

Ayrıca köyde, tarihi dokusunu koruyan taş evler ve camiler de yer almaktadır. Köy, aynı zamanda birçok yemek kültürüne sahip, geleneksel lezzetlerin tadına bakılabilir.

Düzyurt köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla huzur dolu bir tatil için ideal bir yer olabilir.