Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Çiftlik içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Çiftlik Köyü Nasıl Gidilir?

Erzurum Aşkale ilçesine bağlı Çiftlik Köyü'ne gitmek için birkaç seçenek bulunmaktadır:

1) Özel Araçla:

Erzurum il merkezinden Aşkale ilçesine gitmek için Erzurum-Aşkale yolunu takip etmeniz gerekiyor. Yol üzerinde Çiftlik Köyü tabelalarını takip ederek köye ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 40 km sürecek olan bu yolculukta, yolda malumandan dolayı hız yapmamanızı da önermekte fayda var.

2) Toplu Taşıma:

Erzurum Aşkale Çiftlik Köyü'ne ulaşmak için otobüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Erzurum'dan kalkan Aşkale-Divriği seferleri üzerinden Aşkale ilçesine gidebilirsiniz. Aşkale ilçesinde dezi otobüsü Çiftlik Köyü'ne gitmektedir. Ancak toplu taşıma araçlarının sınırlı olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Erzurum Aşkale Çiftlik Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Çiftlik köyü, geniş arazileri, güzel doğası ve misafirperver insanlarıyla bilinmektedir. Köy, hayvancılık ve tarım faaliyetleriyle geçimini sağlayan bir yerleşim birimidir. Yemyeşil yaylaları, şifalı suları ve tarihi dokusuyla da turistler için ilgi çekici bir yerdir. Ayrıca köyde bulunan ünlü kasapları ve lezzetli köy ürünleri de ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. İlçe merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunan köy, doğal güzellikleri ve sakinliği ile kafa dinlemek isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir.