Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Erzurum / Aşkale / Büyükgeçit Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Erzurum Aşkale Büyükgeçit Köyü Nasıl Gidilir?

Aşkale ilçesine bağlı Büyükgeçit Köyü, Erzurum'un doğusunda yer almaktadır. Köye ulaşmak için birkaç farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. İşte bazı ulaşım yöntemleri:

Karayolu: Erzurum şehir merkezinden Aşkale ilçesine kaçarlı minibüsleriyle ya da kendi aracınızla gidebilirsiniz. İlçe merkezinde iken Büyükgeçit Köyü tabelalarını takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz.

Otobüs: Erzurum şehir merkezinden Aşkale ilçesine otobüs seferleri düzenlenmektedir. İlçe merkezinde inip, daha sonra taksi veya minibüslerle Büyükgeçit Köyü'ne gitmeniz gerekmektedir.

Tren: Erzurum şehir merkezindeki tren istasyonundan Aşkale ilçesine trenle de ulaşabilirsiniz. İlçe merkezine inip, sonrasında taksi veya minibüslerle köye ulaşabilirsiniz.

Hava yolu: Erzurum Havaalanı'na uçarak Aşkale ilçesine gitmek de mümkündür. Havaalanından taksi veya minibüslerle ilçe merkezine gidip, sonrasında da Büyükgeçit Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Erzurum Aşkale Büyükgeçit Köyü Nasıl Bir Yer?

Erzurum'un Aşkale ilçesine bağlı Büyükgeçit Köyü, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çekmektedir. Doğasıyla ön plana çıkan köyde, yaylacılık ve hayvancılık yaygın iş kolları arasında yer almaktadır.

Köyde bulunan Taş Köprü, tarihi dokuyu korunarak günümüze kadar ulaşan önemli bir yapıdır. Ayrıca, köydeki cami ve çeşmeler de tarihi dokuyu yansıtmaktadır.

Büyükgeçit Köyü, kış turizmi için de önemli potansiyele sahip bir yerdir. Çevredeki doğal güzellikleri ile kayak, snowboard, trekking gibi aktivitelerin yapılabileceği imkanlar bulunmaktadır.

Köy, geniş arazi yapısı ve sessizliği ile de dikkat çekmektedir. Bu nedenle, doğayla içiçe bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yerdir.