Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Denizli / Babadağ / Yeniköy Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Denizli Babadağ Yeniköy Köyü Nasıl Gidilir?

Denizli ilinde bulunan Babadağ Yeniköy Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Denizli şehir merkezine ulaşmak gerekmektedir. Denizli şehir merkezinden Babadağ Yeniköy Köyü'ne giden minibüs ve dolmuşlar bulunmaktadır. Bu minibüs ve dolmuşlar ile yaklaşık 1 saatlik bir yolculuk sonucunda Babadağ Yeniköy Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araç ile de Denizli - Muğla D300 karayolundan ilerleyerek Babadağ Yeniköy Köyü yönünde tabelaları takip ederek köye ulaşabilirsiniz.

Denizli Babadağ Yeniköy Köyü Nasıl Bir Yer?

Denizli'nin Babadağ ilçesinde bulunan Yeniköy köyü, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve yöresel lezzetleriyle ünlü bir yerdir. Köy, Babadağı'nın eteklerinde yer alır ve ortalama 750 rakımıyla dağ havasını soluyabileceğiniz bir yerdir.

Köyde, tarihi bir yapı olan Ayazma Kilisesi, Roma dönemine ait sarnıçlar ve Bizans dönemine ait yapılar gibi birçok tarihi eser bulunmaktadır. Ayrıca köyde, yöresel yemekleri deneyebileceğiniz restoranlar ve konaklama imkanları da mevcuttur.

Yeniköy köyü aynı zamanda doğa sporları için de ideal bir yerdir. Özellikle yamaç paraşütü tutkunları, Babadağı'ndan atlayarak unutulmaz bir deneyim yaşayabilirler.

Genel olarak Yeniköy köyü, doğal güzelliği, tarihi dokusu ve yöresel lezzetleriyle keşfedilmeye değer bir yerdir.