Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çankiri / Atkaracalar / Eyüpözü Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çankiri Atkaracalar Eyüpözü Köyü Nasıl Gidilir?

Çankırı'nın Atkaracalar ilçesinde bulunan Eyüpözü Köyü'ne gitmek için öncelikle Ankara'dan hareket edilir. Ankara - Kırıkkale - Çankırı güzergahını takip ederek Atkaracalar ilçesine ulaşılır.

Atkaracalar ilçesinin merkezinden kalkan minibüsler veya özel araçlarla Eyüpözü Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz takdirde öncelikle Atkaracalar ilçesine gitmeniz gerekiyor. Çankırı şehir merkezinde otobüs terminalinden kalkan otobüslerle ya da özel araç ile Atkaracalar'a ulaşabilirsiniz.

Atkaracalar ilçe merkezinde, Eyüpözü Köyü'ne giderek hareket eden minibüs veya dolmuşları kullanabilirsiniz. Yolculuk süresi yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. Ayrıca, özel araçla da ilçe merkezinden kolayca köye ulaşabilirsiniz.

Çankiri Atkaracalar Eyüpözü Köyü Nasıl Bir Yer?

Çankırı'nın Atkaracalar ilçesi sınırları içerisinde bulunan Eyüpözü Köyü, kırsal bir yerleşim merkezidir. Ormanlık ve yeşil alanların hakim olduğu bir bölgede yer alan köy, doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Yemyeşil çam ormanları, yaylaları ve dereleriyle doğa tutkunları için cazibe merkezi bir yerdir.

Köyde tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Özellikle hayvancılık, ilçede ve çevre köylerde oldukça yaygın bir iş kolu olarak görülmektedir. Köyde yakın zamana kadar at arabası ve eşek sırtında yapılan taşımacılık, bugün traktör ve kamyonlarla gerçekleştirilmektedir.

Köyde yerleşik nüfusunun büyük kısmı Kastamonulu, Artvinli ve Rizeli kökenli olup, bölgede hem Karadeniz hem de iç Anadolu kültür özellikleri görülmekte ve bir arada yaşamaktadır.

Eyüpözü Köyü, şehir hayatının karmaşasından uzak, doğa ile iç içe sessiz ve sakin bir yaşam sunmaktadır. Bu nedenle hafta sonu kaçamakları ve yaz tatilleri için doğal bir alternatif olarak tercih edilebilir.