Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Ümmühan Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Ümmühan Mah. Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık Ümmühan Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Çanakkale merkeze ulaşmanız gerekiyor. Çanakkale merkezden Ayvacık yönüne doğru ilerleyin ve Ayvacık'a ulaştığınızda, Ayvacık merkezdeki Kipa veya Migros marketlerin önünden geçerek, Ayvacık-Cunda yolu üzerinden Cunda Adası yönüne doğru ilerleyin.

Yaklaşık 5 km ilerledikten sonra sağ tarafta Kocaseyit Havalimanı tabelasını göreceksiniz. Bu tabelanın hemen ardından sağa dönerek havalimanı istikametine ilerleyin. Havalimanı yolunda yaklaşık 7 km ilerledikten sonra Ümmühan Mahallesi sapağını göreceksiniz. Buradan sağa dönerek yaklaşık 2-3 km ilerledikten sonra Ümmühan Mahallesi'ne varabilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Ümmühan Mah. Nasıl Bir Yer?

Ümmühan Mahallesi, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde yer alan bir mahalledir. Mahalle, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle dikkat çekmektedir.

Mahallede, yeşillikler içinde yürüyüş yapabileceğiniz parklar ve piknik alanları bulabilirsiniz. Sahilinde ise ince kumlu plajları, tertemiz denizi ve doğa harikası Adalarıyla turistlerin uğrak noktasıdır. Aynı zamanda, tarihi zenginlikleri de keşfetmek isteyenler için, antik kentlerin kalıntılarına tanık olabileceğiniz yerler mevcuttur.

Ümmühan Mahallesi, sessiz ve sakin bir yerdir. Temiz havası ve doğal güzellikleriyle rahat bir tatil geçirmeniz için ideal bir yerdir.