Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Naldöken Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Naldöken Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık ilçesine bağlı Naldöken Köyü, Ayvacık ilçe merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Köye gitmek için Çanakkale şehir merkezinden önce Ayvacık'a gitmek gerekmektedir. Ayvacık'tan sonra ise Naldöken Köyü tabelaları takip edilerek yaklaşık 15 dakikalık bir araç yolculuğu sonrasında köye ulaşabilirsiniz.

Eğer toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz, öncelikle Çanakkale'den Ayvacık'a giden otobüslere binmeniz gerekmektedir. Ayvacık'a ulaştıktan sonra ise Naldöken Köyü minibüsleri ile köye geçiş yapabilirsiniz. Ancak minibüs seferleri sınırlı olduğu için, özellikle hafta sonları seyahat etmek isteyenlerin önceden planlama yapması önerilir.

Çanakkale Ayvacık Naldöken Köyü Nasıl Bir Yer?

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde yer alan Naldöken köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken bir yerdir. Köy, Ayvacık ilçe merkezine 15 km mesafede bulunur ve samanlık tarzı evleri, dar yolları ve taş evleri ile dikkat çeker.

Köy, Kazdağı Milli Parkı'nın da sınırları içinde yer almaktadır. Bu sebeple doğal güzellikleri ile öne çıkan Naldöken, trekking ve doğa yürüyüşü yapmak isteyenlerin uğrak noktasıdır. Kazdağı'nın zirvesine çıkmak isteyenlerin de bu köyden yola çıktığı bilinmektedir.

Ayrıca, tarihi zenginlikleri ile de önemli bir köy olan Naldöken, antik çağlardan kalma kalıntılara ve tarihi yapılarına ev sahipliği yapmaktadır. Köydeki tarihi evler, kiliseler ve çeşmeler, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Naldöken köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve yöresel yemekleri ile ziyaret edilmesi gereken bir yerdir.