Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Küçükçetmi Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Küçükçetmi Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık Küçükçetmi köyüne İstanbul veya İzmir'den otobüs veya araba ile ulaşım mümkündür. İstanbul'dan yaklaşık 7 saat, İzmir'den ise yaklaşık 3 saat sürmektedir. Ayvacık ilçe merkezinden taksi veya minibüs kullanabilirsiniz. Hava yolunu tercih ederseniz Çanakkale Havaalanı'na ve İzmir Adnan Menderes Havaalanı'na uçabilirsiniz. Çanakkale Havaalanı'ndan bir araba ile Ayvacık'a gitmek yaklaşık 2 saat sürerken, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Çanakkale Ayvacık Küçükçetmi Köyü Nasıl Bir Yer?

Çanakkale Ayvacık'ın Küçükçetmi köyü, doğal güzelliklerin yanı sıra tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle Ege Denizi'nin muhteşem manzarası eşliğinde kumsalları ve plajlarıyla ünlü bir köydür.

Küçükçetmi'nin en önemli turistik noktalarından biri ünlü Yunan şair Homeros'un doğduğu iddia edilen köyün yakınlarındaki Assos Antik Kenti'dir. Aynı zamanda Truva Savaşı'nın yapıldığı bölgenin yakınında yer alan Küçükçetmi köyü, tarihi ve mitolojik zenginliklerle dolu bir bölgede konumlanmaktadır.

Köyde gezebileceğiniz diğer turistik yerler arasında Zeus Altarı, Athena Tapınağı ve Tavşan Adası da bulunmaktadır. Ayrıca, köyde birçok doğal güzellik yer almaktadır. İçinde çeşitli bitki türlerinin bulunduğu ormanlar, barındırdığı çeşitli hayvanlarla doğal yaşamın tadını çıkarabileceğiniz alanlarda bulunmaktadır.

Küçükçetmi köyü, deniz, tarih, kültür ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir yerdir.