Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Gülpınar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Gülpınar Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık Gülpınar Köyü'ne özel aracınızla veya Çanakkale il merkezinden hareket eden minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Eğer özel aracınızla gidecekseniz, Çanakkale il merkezinden başlayarak Ayvacık ilçesine ulaşacaksınız. Ayvacık ilçesine ulaştıktan sonra Gökçeçay'a doğru devam ederek, yaklaşık 10-15 km sonra Gülpınar Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Eğer toplu taşıma kullanacaksanız, Çanakkale il merkezinden kalkan minibüslerle Ayvacık ilçesine ulaşabilirsiniz. Ayvacık ilçesine ulaştıktan sonra Gülpınar Köyü minibüslerine binerek köye ulaşabilirsiniz. Minibüs sıklığı düşük olduğu için gidilecek gün ve saatleri önceden araştırmakta fayda var.

Çanakkale Ayvacık Gülpınar Köyü Nasıl Bir Yer?

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinde bulunan Gülpınar Köyü, doğal güzellikleri, tarihi birikimi, tarım faaliyetleri ve yöresel kültürü ile dikkat çeken bir yerdir. Köyde üzerinde Kalkım Dağı yer alır ve bölgede yer alan birçok yürüyüş rotasına ev sahipliği yapar. Yürüyüş rotalarının yanı sıra doğa sporları, piknik alanları, yoga ve meditasyon kampları da düzenlenir. Köyde zeytin, üzüm, incir, badem gibi çeşitli tarım ürünleri yetiştirilir. Ayrıca köyde yer alan tarihi kiliseler ve diğer kalıntılar, bölgenin tarihi ve kültürel değerlerini yansıtır. Gülpınar Köyü, doğal ve tarihi güzellikleri ile ziyaretçilerine huzurlu bir atmosfer sunar.