Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Budaklar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Budaklar Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık Budaklar Köyü'ne seyahat etmek için öncelikle Çanakkale merkeze ulaşılması gerekmektedir. Çanakkale'ye otobüs, uçak veya kendi aracınızla ulaşabilirsiniz.

Çanakkale merkezden Budaklar Köyü'ne ulaşmak için iki farklı güzergah bulunmaktadır:

1. Çanakkale-Ayvacık yolu üzerinden Budaklar Köyü'ne ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk otobüsle yaklaşık 2 saat, kendi aracınızla yaklaşık 1.5 saat sürmektedir.

2. Çanakkale-Assos yolu üzerinden de Budaklar Köyü'ne ulaşmak mümkündür. Bu yolculuk otobüsle yaklaşık 3 saat, kendi aracınızla yaklaşık 2.5 saat sürmektedir.

Budaklar Köyü'ne ulaştıktan sonra ise köydeki konaklama yerlerinde kalabilir veya yakın çevredeki popüler turistik destinasyonları ziyaret edebilirsiniz.

Çanakkale Ayvacık Budaklar Köyü Nasıl Bir Yer?

Ayvacık ilçesine bağlı Budaklar köyü, doğal güzellikleri, tarihi yerleri ve yöresel kültürü ile dikkat çekmektedir. Köy, çam ormanları ile kaplı yaylaları, zeytinlikleri ve tarım arazileri ile çevrilidir.

Budaklar Köyü, Türkiye'nin batısındaki en doğal bölgelerinden biri olan Kazdağları Milli Parkı içinde yer almaktadır. Bu nedenle, doğal zenginlikler açısından oldukça zengin bir bölgedir.

Köyde sağlıklı bir yaşam tarzı için organik ürünler yetiştirilmekte, yöresel yemekler pişirilmekte ve el yapımı ürünler satılmaktadır. Budaklar köyü, ziyaretçilere geleneksel, sıcak bir karşılama sunmakta, çevresindeki tarihi ve doğal yerlerin tadını çıkarabilecekleri bir yerdir.