Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Bektaş Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Bektaş Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesinde bulunan Bektaş Köyüne ulaşmak için öncelikle Çanakkale merkezden kalkan minibüs ve otobüslerle Ayvacık ilçesine ulaşabilirsiniz. Ayvacık ilçesi merkezinde yer alan belediye otobüsleri ile de Bektaş Köyüne ulaşım sağlanabilir. Ayrıca araba kiralama veya özel araçla da Ayvacık ilçesi üzerinden Bektaş Köyüne gidebilirsiniz. Bektaş Köyü, Ayvacık ilçe merkezine yaklaşık 10 km mesafede yer almaktadır.

Çanakkale Ayvacık Bektaş Köyü Nasıl Bir Yer?

Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Bektaş Köyü, doğal güzellikleriyle ünlü bir yerdir. Denize kıyısı olan köy, zeytinlikleri, çam ormanları, yaylaları ve şelaleleriyle göz kamaştırıcı bir atmosfere sahiptir.

Köyde eski evlerden oluşan bir yerleşim yerinin yanı sıra, bir de çiftlik konaklama tesisi bulunuyor. Köy, doğa turizmi için oldukça uygun bir yerdir. Ayvacık'ın kumsalları ve plajları da köye yakın mesafede yer almaktadır.

Bektaş Köyü'nde konaklama, doğa yürüyüşleri, bisiklet turları, trekking, jeep safari ve kuş gözlemleme gibi aktiviteler yapmak mümkündür. Ayrıca köyün yakınlarındaki Assos Antik Kenti ve Behramkale Köyü de gezilebilecek yerler arasındadır.

Köy, zeytin üretimiyle de ünlüdür. Burada üretilen zeytinler, yöresel lezzetleriyle turistlerin de ilgisini çekmektedir. Ayrıca, köyün balı da oldukça ünlüdür ve burada üretilen diğer organik ürünler de ilgi görür.

Bektaş Köyü, sessiz ve sakin bir tatil için tercih edilebilecek bir yerdir. Doğayla iç içe olmak isteyenler için harika seçenekler sunar.