Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Çanakkale / Ayvacık / Baharlar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Çanakkale Ayvacık Baharlar Köyü Nasıl Gidilir?

Çanakkale Ayvacık Baharlar Köyü'ne gitmek için öncelikle Çanakkale şehir merkezine veya Ayvacık ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Daha sonra Ayvacık ilçesinden Baharlar Köyü'ne gitmek için iki seçeneğiniz bulunmaktadır.

1. Özel Araç: Çanakkale'den Ayvacık ilçesine gelirken 17 km sonra Gülpınar Köyü Kavşağı'ndan çıkarak Baharlar yoluna girebilirsiniz. Buradan itibaren 10 km daha devam ederek Baharlar Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

2. Toplu Ulaşım: Çanakkale'den Ayvacık'a otobüs ile veya özel araç ile geldikten sonra Ayvacık ilçesinde bulunan minibüsler ile Baharlar Köyü'ne ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüs seferleri Ayvacık'taki ana terminalden hareket etmektedir.

Çanakkale Ayvacık Baharlar Köyü Nasıl Bir Yer?

Baharlar Köyü, Çanakkale ilinin Ayvacık ilçesine bağlı bir köydür. Köyün nüfusu yaklaşık 500 kişidir.

Köy, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve zeytin ağaçları ile ünlüdür. Denize sıfır konumuyla dikkat çeken Baharlar Köyü, temiz ve berrak deniziyle de bilinmektedir.

Köyde turizm faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. Konaklama imkanları, restoranlar ve kafe gibi hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca köyde bulunan tarihi yapılar ve doğal alanlar da ilgi çekicidir.

Baharlar Köyü, sessiz ve sakin bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. Yemyeşil doğası ve tertemiz havasıyla da misafirlerine huzurlu bir tatil fırsatı sunmaktadır.